Webbo služby

Naše služby

DOMŮ > služby

Správa marketplaces

Marketplaces jsou online tržiště, které shromažďují na jednom místě miliony produktů. Díky nim můžete oslovit široké spektrum relevantních zákazníků, kteří jsou již v poslední fázi nákupu, a výrazně se tak zvyšuje šance, že nakoupí právě u Vás.

Správa zbožových srovnávačů

Efektivní správa srovnávačů zboží je v dnešní době základem úspěšnosti každého e-shopu. Díky tomu, že zákazníci na srovnávačích zboží jsou většinou v poslední fázi nákupu, jsou právě srovnávače zboží jedním z nejefektivnějších nástrojů online marketingu.

Komunikační manuál

Komunikační manuál představuje efektivní způsob, jakým určit a definovat Váš osobní styl a tón komunikace s Vaší cílovou skupinou. Zahrnuje ucelený souhrn všech faktorů, které ovlivňují Vaši tonalitu, a je nezbytnou součástí veškeré komunikace Vaší značky.

Marketingové služby pro města a obce

Součástí poskytování digitálních služeb pro města a obce je tvorba webových stránek podle šablony, správa sociálních sítí, vedení PR a správa webových stránek. Postaráme se o kompletní marketingovou prezentaci Vašeho města i obce.

SEO copywriting

SEO copywriting je spojením dvou základních marketingových kanálů, a to optimalizace pro vyhledávače a copywritingu. SEO dává šanci kvalitnímu copywritingu být vidět, díky čemuž Vaše stránka získá neplacenou vyšší pozici ve výsledcích vyhledávání.

Grafický manuál

Grafický manuál určuje grafické prvky celkového vizuálního stylu Vaší značky a buduje tak její jednotnost. Nese informace například o barvě, druhu či velikosti písma a použité barevné škále, ale může obsahovat i jednotlivé konkrétní grafické prvky.

Příprava podkladů pro kampaně

Realizaci každé kompletní reklamní kampaně předchází příprava jednotlivých podkladů. Ta zahrnuje tvorbu titulků a také třeba tvorbu grafických bannerů. Úspěšnost každé reklamní kampaně záleží na kvalitě a relevanci právě těchto podkladů.

Kampaně v Google a Seznam síti

Reklamní kampaně v Google a Seznam síti patří mezi nejefektivnější kampaně na internetu. Nastavujeme je vždy v celkovém kontextu Vašeho podnikání tak, aby plnily stanovené cíle. V kombinaci s ostatními marketingovými kanály výrazně zvyšují svou efektivitu.

Kampaně na Facebooku

Facebooková kampaň poskytuje široký záběr publika a disponuje bohatými možnostmi cílení, proto je skvělým doplňkem k již vedeným kampaním. Buduje povědomí o Vaší značce a výrazně rozšiřuje Vaši cílovou skupinu o nové potenciální zákazníky.

Webová stránka podle šablony

Webová stránka podle šablony v sobě spojuje nejnovější technologie spolu s nízkými náklady na realizaci webu. Obsahuje základní funkcionalitu stránky obohacenou o kvalitní texty, má přizpůsobený vzhled, barvy či písmo a vysoký stupeň zabezpečení.

PPC audit reklamních účtů

PPC audit reklamních účtů slouží k identifikaci nedostatků i možných příležitostí ve Vašich reklamních účtech. Odhaluje chyby a překážky v nastavení Vašich reklamních účtů a nabízí prostor pro jejich zlepšení, čímž se zvýší celková výkonnost Vašich kampaní.

SWOT analýza

SWOT analýza je nejpoužívanější expertní metoda nejen v digitálním marketingu. Je aplikovatelná na jednotlivé projekty, procesy i celkový chod organizace. Zohledňuje pozitivní i negativní aspekty Vašeho podnikání a pracuje jak s interními, tak s externími vlivy.

Strategie linkbuildingu

Strategie linkbuildingu zkoumá množství všech domén a odkazů, které na Vaši stránku z internetu míří. Odhaluje příležitosti pro budování nových zpětných odkazů a zhodnocuje přínos těch stávajících, čímž dlouhodobě optimalizuje odkazové portfolio Vaší stránky.

SEO audit

SEO audit podrobně hodnotí veškeré on-page faktory Vaší stránky a je základním kamenem pro budování dlouhodobé organické návštěvnosti Vašeho webu. Odhaluje všechny překážky, které zabraňují vyhledávačům efektivně procházet a hodnotit váš web, čímž zvyšuje jeho výkonnost.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je nejdůležitějším procesem při optimalizaci webových stránek. Je to soubor slov a frází kopírujících podstatu Vašich stránek a je doplněna o četnost jejich vyhledávání ve vyhledávačích. Slouží jako podklad pro SEO nebo obsahovou strategii v obsahovém marketingu.