Strategie linkbuildingu

Strategie linkbuildingu

Strategie linkbuildingu

DOMŮ > služby > Strategie linkbuildingu

Strategie linkbuildingu zahrnuje analýzu stávajícího odkazového portfolia, což umožňuje prozkoumat množství všech domén a jedinečných odkazů, které z internetu na Vaši doménu míří. Součástí analýzy je také odhalení příležitostí pro budování nových zpětných odkazů a rozbor odkazového portfolia domén konkurence. Výsledkem je souhrnný dokument pro dlouhodobou práci na linkbuildingových aktivitách, díky kterým získáte přehled o odkazech vedoucích na Vaši doménu, nové zpětné odkazy i povědomí o odkazovém portfoliu domén konkurence. 

Samotné vedení dlouhodobého linkbuildingu (dlouhodobé získávání zpětných odkazů) v kombinaci se SEO auditem je stěžejní pro dosahování lepších pozic ve výsledcích vyhledávání. Tento dokument je nezbytný pro vytváření kvalitních zpětných odkazů za účelem vylepšování odkazového portfolia stránky. Zpětné odkazy mají vliv na zvýšení důvěryhodnosti stránky, což přímo ovlivňuje pozici stránky ve výsledcích vyhledávání.

Průběh spolupráce

  1. Vstupní konzultace, na které od Vás získáme všechny potřebné informace a přístupy pro zahájení naší práce. Následně uzavřeme naši spolupráci. 
  2. Následuje příprava podkladů pro práci.
  3. Samotná analýza stávajícího odkazového portfolia stránky, odkazového portfolia domén konkurence a odhalování příležitostí pro linkbuilding.
  4. Konzultace výsledků analýzy a navržení dalšího postupu. Celou strategii linkbuildingu, její výstupy i řešení navržená pro odstranění nedostatků či budování kvalitních zpětných odkazů s Vámi podrobně probere jeden z našich SEO konzultantů.

SEO konzultace

kontaktujte našeho SEO konzultanta

[email protected]

+420 775 107 765

SEO konzultace

kontaktujte našeho SEO konzultanta

[email protected]

+420 775 107 765

Strategie linkbuildingu zahrnuje

> Analýzu interního prolinkování a množství všech kvalitních i nekvalitních odkazů, které z internetu vedou na Vaši stránku.

> Odhalování příležitostí pro budování nových zpětných odkazů.

> Komplexní strategii linkbuildingu, jejíž součástí je dlouhodobé budování kvalitních zpětných odkazů.

> Úplné řešení strategie linkbuidlingu včetně dalšího postupu.

Co Vám strategie linkbuildingu přinese

> Přehled o veškerých doménách a odkazech, které na Vaši stránku odkazují, a zhodnocení jejich přínosu.

> Přehled o odkazovém portfoliu domén konkurence.

> Odhalí veškeré příležitosti pro budování nových zpětných odkazů na Vaši stránku za účelem dlouhodobého vylepšování adkazového portfolia stránky a hodnocení domény.

> Kvalitní zpětné odkazy mají vliv na zvýšení důvěryhodnosti Vaší stránky, což přímo ovlivňuje pozici stránky ve výsledcích vyhledávání. 

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.