Náš rok 2022 – kam jsme se posunuli?

DOMŮ > ze života Webbo > Náš rok 2022 – kam jsme se posunuli?

Rok 2022 byl jednoznačně rokem, ve kterém jsme udělali největší skok oproti předešlému roku. Na našem blogu přistálo celkem 20 nových článků, na sociálních sítích zase přibylo o 36 příspěvků více. Náš tým se z původních 3 členů rozrostl na celkový počet 7 členů – přibyl jeden PPCčkář, jedna copywriterka, jedna grafička a jedna vývojářka. Už teď ale zase máme o další 2 členy větší kolektiv. Co všechno se však oproti roku 2021 změnilo?

Rozjeli jsme obsahový marketing

Copywriting jako oficiální služba

Začátkem roku 2022 jsme naplno nastartovali copywriting a zařadili ho na portfolio našich poskytovaných služeb. Našim klientům jsme díky tomu začali oficiálně poskytovat texty na web, korektury textů i SEO titulky a popisy. Do té doby jsme copywriting poskytovali pouze, když bylo třeba v rámci tvorby podkladů pro reklamy – nyní je však copywriting plnohodnotnou službou, jakou je například PPC nebo SEO.

Obsahový marketing

Rozjeli jsme nejen vlastní obsahový marketing, který během celého roku prošel menšími i většími změnami, ale zároveň jsme obsahový marketing začali poskytovat jako službu. Oficiálně jsme tedy začali zastřešovat obsahový marketing i našim klientům. Nyní tak tvoříme příspěvky na sociální sítě, věnujeme se budování LinkedInu a píšeme poutavé články na blogy našich klientů.

Změny na našem webu

Náš web jsme rozšířili o nové stránky a obohatili ho o nové svěží texty. Začátkem roku 2022 také prošel kompletní korekturou. Zhruba v půlce roku zároveň prošel grafickým redesignem, který utvořil naše webové stránky takové, jaké je známe dnes.

Bylo nás sedm

Nástupem roku 2022 jsme byli pouze tři – na jeho konci nás bylo dokonce 7! Začátkem nového roku 2022 totiž přišel do našeho týmu nový PPCčkář, který má nyní na starost všechny reklamní kampaně, a záhy nová copywriterka, která má za sebou nyní nespočet vytvořených textů a bohatou praxi. Ke konci roku 2022 k nám přidaly ještě nová grafička a vývojářka, které obohatily náš tým o další ženskou energii.

Uspořádali jsme celkem 2 teambuidlingy

Celkově jsme za rok 2022 absolvovali 2 (velmi náročné) teambuildingy. První byl spojen i s focením na web a posléze bowlingem a napínavou lasergame, druhý zase s dobrodružnou hrou napříč celou Ostravou a společným obědem. Oba dva jsme si náležitě užili a utužili své vzájemné vztahy.

Získali jsme spostu nových zkušeností

Rok 2022 byl rokem plný změn, a to nejen v oblasti nového obsahu nebo rozšíření našeho Webbo týmu, ale také přinesl nové spolupráce a zajímavé projekty, na kterých jsme se v průběhu roku jako tým podíleli. Zvládli jsme například:

  • vytvořit desítky nových webových stránek našim klientům,
  • pracovat stovky hodin na novém designu a budování vizuálního stylu značek našich klientů,
  • nastavit desítky úspěšných reklamních kampaní,
  • sestavit mnoho marketingových strategií,
  • vytvořit desítky textů na různá témata od stavebnictví, přes fotovoltaiku až po účetnictví.

 

Po kariérní i lidské stránce jsme teď tam, kde jsme ani netušili, že bychom mohli být. A naše motivace dosáhnout nových cílů a úspěchů je obrovská!

Co plánujeme v roce 2023?

Do nového roku 2023 jsme šli s předsevzetím, že chceme, abychom byli alespoň tak motivovaní, jako jsme byli minulý rok. Proto jsme již na konci minulého roku vyslovili v rámci týmu myšlenku, že bychom chtěli rozjet naše vlastní (online) webináře z oborů, ze kterých aktuálně naše služby poskytujeme. Proto pilně pracujeme na tom, abychom se do takové příležitosti už co nejdříve pustili!

Jsme vděčni za to, kolik skvělých příležitostí jsme získali a kolik nových inspirativních lidí jsme poznali. Děkujeme všem, kteří se na růstu Webba jako značky podílíte. Děkujeme celému našemu týmu za skvělou práci, kterou odvádí, a děkujeme také všem našim klientům, že věří v naše schopnosti. 

 

A my věříme, že rok 2023 bude ještě úspěšnější než ten předchozí!

Autor

Jaroslava Potůčková

Datum publikace

17. 2. 2023

Další příspěvky