Domů > SEO > Co vám přinese off-page analýza webových stránek?

Co vám přinese off-page analýza webových stránek?

Kategorie:

Autor:

Datum publikace:

07.26.2021

Autor:

Datum publikace:

07.26.2021

Analýza webových stránek je poměrně komplexním procesem zahrnujícím různé úkony. Není to pouze on-page analýza, jak by si mohl, kdo mysl. Součástí kompletního SEO auditu je také off-page analýza. Ta o aktuálním stavu webu vypovídá velkou měrou a není radno ji podceňovat.

Na co cílí off-page analýza?

Pod off-page faktory si můžete představit analýzu odkazů současného webu. Analyzovány jsou odkazy vedoucí na web, včetně jejich kvality. Právě ty správné odkazy se podepisují na kvalitě stránek z pohledu vyhledávání. To znamená, že off-page analýza je vstupním nástrojem pro zvýšení organické návštěvnosti.

V rámci off-page analýzy je zjišťováno mnohé ve spojitosti s odkazy. Je to například seznam odkazových příležitostí nebo informace spojené s nofollow odkazy. Výčet je pochopitelně mnohem bohatší.

  • Přehledy unikátních odkazů
  • Přehledy odkazujících domén
  • Nežádoucí odkazy

S pomocí off-page analýzy zjistíte, jaká je ve skutečnosti důvěryhodnost vaší domény, včetně celkového skóre. Budete obeznámeni se všemi nezbytnými detaily týkajícími se odkazů, a to i včetně těch nechtěných, které není radno podceňovat. Na této části kompletního SEO auditu pak lze budovat například kvalitní zpětné odkazy a vylepšovat web komplexně.

Analýza odkazového profilu

Zjistěte, jaký je aktuální stav vašich webových stránek z pohledu odkazů. Získejte off-page analýzu, kterou je pochopitelně vhodné kombinovat s on-page analýzou. Jedině tak je dosaženo celkového SEO auditu a přínos pro webové stránky je maximální.

SEO audit je startovací metou ve vylepšování webu. Analýzy pomýšlející na ty nejmenší detaily, čehož je důkazem zjišťování popisovaných off-page faktorů. Prezentujte se pouze dokonale vyladěnými webovými stránkami, na kterých se dá stavět. Získejte potenciální návštěvníky a nechte si udělat kompletní SEO audit.

 

0/5 (0 Reviews)
[dssb_sharing_buttons _builder_version=“4.9.1″ _module_preset=“default“][dssb_sharing_button share_text=“Sdílet na Facebook“ _builder_version=“4.9.1″ _module_preset=“default“][/dssb_sharing_button][dssb_sharing_button social_network=“twitter“ share_text=“Sdílet na Twitter“ _builder_version=“4.9.1″ _module_preset=“default“][/dssb_sharing_button][dssb_sharing_button social_network=“linkedin“ share_text=“Sdílet na LinkedIn“ _builder_version=“4.9.1″ _module_preset=“default“][/dssb_sharing_button][/dssb_sharing_buttons]

Nejnovější