Co je to on-page analýza a co všechno byste měli vědět?

DOMŮ > SEO > Co je to on-page analýza a co všechno byste měli vědět?

Když chcete prorazit ve světě internetu, jsou pro vás SEO služby naprostou nezbytností. Jednou z důležitých věcí jsou SEO analýzy. Konkrétně analýza on-page faktorů. Nutnost, které by se neměl vyhýbat nikdo, kdo chce zvýšit návštěvnost svého webu. Právě nárůst organické návštěvnosti je hlavním cílem této analýzy.

Zásadní přínosy on-page analýzy

S pomocí on-page analýzy získáte přínosné podklady k vylepšení vašeho stávajícího webu. To znamená, že budou odhaleny chyby a navržena řešení pro vylepšení. Důležité je zmínit, že on-page analýza slouží především pro zlepšení stávajícího webu, nikoliv pro samotné zlepšení pozice ve výsledcích vyhledávání.

Hodnotný obsah on-page analýzy poukáže na chyby v indexaci stránek, v procházení webu, a zároveň poukáže na rezervy. Tím pádem je odhalen prostor pro zlepšení, která celkově pomohou konkrétním webovým stránkám.

On-page analýza musí být realizována pouze za pomoci profesionálních nástrojů v kombinaci s patřičným know-how a odbornými znalostmi. Teprve poté je dosaženo odpovídajícího výsledku.

On-page analýza zaměřená na nejmenší detaily

O důležitosti on-page analýzy rozhodně nemá cenu polemizovat. Ve své podstatě jde o pomyslný odrazový můstek k cestě za lepším a dokonale optimalizovaným webem. Prostřednictvím analýzy jsou pokryty všechny segmenty.

  • Průchodnost stránek
  • Indexovatelnost webu
  • Zabezpečení
  • Náprava chyb
  • Rychlost stránek

Všechny tyto segmenty a mnohé další pokrývá on-page analýza, která musí být tvořena od A do Z. Opomíjeno nesmí být ani na nenápadné prvky v podobě titulků stránek, nadpisů, obrázků a přidružených věcí. Chcete-li nastartovat svůj současný web a vydat se ve světě internetu tím správným směrem, je pro vás on-page analýza naprostou nezbytností. Ideálně pod taktovkou zkušených odborníků, kteří vědí, co dělají.

Autor

Jaroslava Potůčková

Datum publikace

26. 7. 2021

Další příspěvky